Komenda Wojewódzka Policji informuje, że imprezy związane z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Podkarpaciu odbyły się bez zakłóceń i incydentów. 29 stycznia na ulicach było więcej patroli, aby wolontariusze, darczyńcy i inni uczestnicy wydarzeń czuli się bezpiecznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze