Reklama

Policjanci z Medyki zyskali nowy radiowóz

Nowy oznakowany hyundai tucson jest do dyspozycji mundurowych z Komisariatu Policji w Medyce od 10 bm.

Zakup samochodu był możliwy dzięki środkom przekazanym przez Urząd Gminy w Medyce i Urząd Gminy Stubno na Fundusz Wsparcia Policji w ramach podpisanych porozumień, a także dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie oraz Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020.

Radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    yy - niezalogowany 2020-12-13 11:49:31

    Boryczko by się cieszył

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    boryczko - niezalogowany 2020-12-13 13:35:09

    po boryczce byl bulinek a pozniej kolczasty suchman, ale boryczko to byl dobry

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    boryczko - niezalogowany 2020-12-13 16:26:58

    aa tam jeszcze robiła taka rudaswinia z jaroslawia z broda ruda co na motorku sie lansuje teraz. ten rudy cwel mieszkal gdzies kolo karolka... to gnida kapus i homosexualista

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości