Reklama

Policyjny pies odnalazł zaginionego 46-latka

27/05/2024 10:52

Przez prawie 4 godziny trwały poszukiwania zaginionego 46-latka. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna chce się targnąć na własne życie.

Kilka dni temu w godzinach wieczornych, oficer dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, że jej 46-letni mąż chce targnąć się na własne życie.

– czytamy w komunikacie jarosławskiej komendy.

We wskazany rejon natychmiast udali się policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego oraz funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie.

Mężczyzna miał wyjść z domu w bieliźnie i koszulce i udać się w stronę sadu.

Do zaangażowanych w działania funkcjonariuszy dołączył przewodnik z leżajskiej komendy asp. Tomasz Baj z psem Lingwa. To właśnie czworonóg szybko podjął trop i doprowadził swojego przewodnika do gęstych zarośli. Pod drzewem znajdował się poszukiwany 46-latek, który został przekazany służbom medycznym zapewniającym mu specjalistyczną opiekę.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama