Reklama

Polonia Przemyśl „złowiła” kolejny skalp. Czwarte zwycięstwo w rzędu!


Dzisiaj, 1 kwietnia br., rozpoczęła się 22. Kolejka mistrzowskich zmagań w IV lidze podkarpackiej. Jako pierwsi o punkty rywalizowały zespoły ŁKS-u Łowisko i Polonii Przemyśl. Ekipa Pawła Załogi po raz kolejny potwierdziła, że jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiosennej.


Przemyślanie rozegrali pięć meczów w tym roku i odnieśli cztery zwycięstwa. Triumf w Łowisku był czwarty z rzędu. Zdobyli już 13 punktów, nie ponosząc porażki.

Spotkanie z beniaminkiem do łatwych nie należało, bo i zespół z ponad 1-tysięcznej miejscowości w gminie Kamień, w powiecie rzeszowskim potrafi być niewygodnym. Zwłaszcza na własnym, nieco specyficznym boisku.

Ale poloniści – także przecież beniaminek tej klasy rozgrywkowej – nie zważali na to. Do maksimum wykorzystali serię spotkań z teoretycznie słabszymi zespołami, ale z nimi także trzeba umieć grać. Do historii przeszło sąsiedztwo ze strefą spadkową.

Reklama

Po pierwszej, wyrównanej, połowie, w której oba zespoły trafiły po razie, w drugich 45 minutach wątpliwości już nie było. Grająca mądrze taktycznie i wyjątkowo skutecznie Polonia wypunktowała przeciwnika. Dwupak ustrzelił Mateusz Wanat, który zdobył dla Przemyślan już 6 bramek w tym sezonie, a swoje dziewicze trafienie zapisał na koncie Michał Łazor.

 

ŁKS Łowisko – Polonia Przemyśl 1:3 (1:1)

 

  • Bramki: Nowak – Wanat 2, Łazor.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/04/2026 19:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości