Reklama

Pomóż propagować wiedzę o padaczce. Włącz się w „Lawendowy Dzień”

Celem „Purple Day” („Lawendowy Dzień”) jest zwiększenie świadomości na temat padaczki oraz rozwiania powszechnych mitów i obaw związanych z tym zaburzeniem neurologicznym.

I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Podkarpacki lawendowy tydzień – zbudujmy świadomość o padaczce”, która odbędzie się 20 marca 2023 r. w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, zainauguruje tygodniową akcję w szkołach, szpitalach, poradniach specjalistycznych i POZ na terenie Podkarpacia.

W placówkach, które zdecydują się dołączyć do wydarzenia, przeprowadzone zostaną konkursy, happeningi, prezentacje poświęcone epilepsji. Odbędą się także warsztaty dot. udzielania pierwszej pomocy w ataku padaczki.

Uczestniczyć mogą wszyscy zainteresowani tematem: personel medyczny, pracownicy socjalni, pedagodzy, pacjenci. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszamy do wzięcia udziału w podkarpackim „Purple Day” i wspólnego budowania świadomości o epilepsji.  


Reklama

Organizatorzy:

Instytut Ochrony Zdrowia

Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu

Wojewódzki Szpital im. Ojca Pio w Przemyślu

Centrum Medyczne w Łańcucie sp. z o.o.

Burmistrz Miasta Jarosławia

Podkarpacka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z/s w Przeworsku

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama