Reklama

Ponad 16 litrów oddanej krwi. Aż 41 osób podzieliło się cząstką siebie [ZDJĘCIA]

41 dawców zarejestrowanych i 37 donacji. To efekt sobotniej (2 bm.) akcji zbiórki krwi pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli”, zorganizowanej w Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

– Pomimo upału i niskiego ciśnienia atmosferycznego dawcy jak zwykle nie zawiedli. 16,65 litrów krwi trafi do potrzebujących. Wynik doskonały. Dziękujemy – cieszy się z efektów zbiórki Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizatora akcji.

Każdy dawca otrzymał klubową koszulkę. Na finał akcji odbyła się też impreza integrująca środowisko krwiodawców. Nie zabrakło na niej wójt gminy Roberta Serkisa i jego zastępcy Janusza Wużyńskiego. Organizatorzy wydarzenia są wdzięczni sponsorom (Jarek Hajder, Nadruki-24) oraz dziękują za wsparcie finansowe udzielone przez Urząd Gminy Horyniec-Zdrój.

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości