Reklama

Ponad 2 promile w organizmie, do 2 lat w pace

W środę, 10 kwietnia, podczas służby na ul. Krasickiego w Przeworsku policjanci zatrzymali do kontroli 39-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego kierującego oplem. Wszystko przez podejrzany tor jazdy.

Jak się okazało, przyczyną takiego zachowania mogły być... ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna musiał się pożegnać z prawem jazdy.

Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grożą mu: kara pozbawienia wolności do 2 lat i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości