W środę, 10 kwietnia, podczas służby na ul. Krasickiego w Przeworsku policjanci zatrzymali do kontroli 39-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego kierującego oplem. Wszystko przez podejrzany tor jazdy.
Jak się okazało, przyczyną takiego zachowania mogły być... ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna musiał się pożegnać z prawem jazdy.
Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grożą mu: kara pozbawienia wolności do 2 lat i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze