Ponad tysiąc dzieci na przemyskim Rynku odśpiewało polski hymn narodowy. Wydarzenie miało miejsce dzisiaj punktualnie o godzinie 11.11.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo ładnie tylko szkoda że nie ma młodzieży z szkół średnich i wyższych?
BRAWO DZIECIĘTA miasta Przemyśl za przybycie i odśpiewanie w rynku HYMNU POLSKI. Żal mnie ogarnął ,że wśród tego najmłodszego pokolenia Przemyślan zabrakło naszego polskiego kwiatu MŁODZIEŻY tego miasta ze szkół średnich .Dyrektorzy , Nauczyciele ,Pedagodzy szkół średnich miasta PRZEMYŚL WSTYDŹCIE się za swoją i taką postawę!!!!
Proszę zadbać by te dzieci miały pracę w przyszłości i nie musiały włoczyć się po świecie!
do O . PKB - to rola Parlamentu i Rządu polskiego a nie Samorządu
Redaktorzy z "ŻP" chyba tylko i wyłącznie z tzw. obowiązku dziennikarskiego przybyli łaskawie dokonali nagrania . A tak naprawdę , to woleliby , żeby zaśpiewano " Niezłomny jest Związek Republik Swobodnych , Ruś wielka na wieki złączyła nas już ". Albo Międzynarodówkę bolszewicką . To by im w duszy zagrało , a gdyby to tak jeszcze wywieszono mnoga , oczien mnoga krasnych sztandarów , najlepiej z sierpem i młotem ; o .. o . o....o, to by było
Młodzież ze szkół średnich nie lubi robić siary
A co na to Nycz???
Bardzo ładnie tylko szkoda że nie ma młodzieży z szkół średnich i wyższych?
BRAWO DZIECIĘTA miasta Przemyśl za przybycie i odśpiewanie w rynku HYMNU POLSKI. Żal mnie ogarnął ,że wśród tego najmłodszego pokolenia Przemyślan zabrakło naszego polskiego kwiatu MŁODZIEŻY tego miasta ze szkół średnich .Dyrektorzy , Nauczyciele ,Pedagodzy szkół średnich miasta PRZEMYŚL WSTYDŹCIE się za swoją i taką postawę!!!!