Reklama

Ponad tysiąc dzieci odśpiewało hymn narodowy [WIDEO]

08/11/2019 14:27

Ponad tysiąc dzieci na przemyskim Rynku odśpiewało polski hymn narodowy. Wydarzenie miało miejsce dzisiaj punktualnie o godzinie 11.11.

Wspólne śpiewanie hymnu odbyło się po raz drugi w całej Polsce. To inicjatywa Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży. Jej celem jest włączenie się w obchody Narodowego Święta Niepodległości i wspólne odśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. W tegoroczną akcję oprócz szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z Polski, włączyły się również szkoły poza granicami naszego kraju. 

Według danych MEN, w tym roku zgłoszono ponad 19 tys. szkół i przedszkoli, około 3,9 mln uczniów oraz blisko 380 tys. nauczycieli .
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ula - niezalogowany 2019-11-08 15:04:00

    A co na to Nycz???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2019-11-08 15:29:02

    Bardzo ładnie tylko szkoda że nie ma młodzieży z  szkół średnich i wyższych?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2019-11-08 17:36:28

    BRAWO DZIECIĘTA   miasta Przemyśl za przybycie i odśpiewanie w rynku  HYMNU POLSKI.  Żal mnie ogarnął ,że wśród tego najmłodszego pokolenia Przemyślan  zabrakło naszego  polskiego kwiatu  MŁODZIEŻY tego miasta ze szkół średnich .Dyrektorzy , Nauczyciele ,Pedagodzy szkół średnich miasta  PRZEMYŚL WSTYDŹCIE   się za swoją i taką postawę!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama