Reklama

Posesja Justyny Cozac z Dąbkowa najpiękniejsza

22 gospodarstwa przystąpiły do cyklicznego konkursu, organizowanego przez Urząd Gminy w Lubaczowie na najpiękniejszą posesję gminy. Tegoroczną zwyciężczynią została Justyna Cozac z Dąbkowa.

Komisja konkursowa w składzie: Ewa Antoniewska, Magdalena Joniec, Damian Jaremkiewicz, Anna Chmielowiec miała bardzo trudny orzech do zgryzienia. Uczestników konkursu odwiedzili już w lipcu, kiedy przydomowa roślinność znajduje się w rozkwicie. –Wszystkie posesje były niezwykle zadbane. Urzekały kolorami kwiatów lub bujnością zieleni, inne z kolei wyróżniały się dbałością o detale i porządek. Wybór był bardzo trudny. Zdecydowaliśmy się na wybór posesji pani Justyny, bo wszystko było wyjątkowo harmonijnie skomponowane. Pięknie przystrzyżony trawnik, kwitnące krzewy, równo przycięte tuje i zachwycająca zieleń – powiedziała jedna z członkiń jury A. Chmielowiec[paywall].

Na wyniki uczestnicy musieli jednak poczekać aż do końca sierpnia, ale za to nagrody otrzymali podczas bardzo ważnej dla gminy, a w br. także dla całego powiatu uroczystości, czyli Powiatowo-Gminnego Święta Plonów, które odbyły się w Krowicy Samej. Bony pieniężne dla zwycięzców wręczyli wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel oraz przewodniczący Rady Gminy Lubaczów Roman Cozac.

Reklama

Drugie miejsce zajęła posesja Mariusza Młodowca z Baszni Dolnej, a trzecie Eugenii Kuchty z Krowicy Samej. Poza tym przyznano aż trzy wyróżnienia, które trafiły do rąk: Beaty Kuchciak z Krowicy Lasowej, Bożeny Kosior-Nicpoń z Tymców oraz Lucyny Antonik z Młodowa. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Letnia edycja konkursu na najpiękniejszą posesję gminy Lubaczów łączy się z konkursem organizowanym przez lubaczowski samorząd w zimie. Już listopadzie ogłoszony zostanie konkurs na „Najładniejsza Iluminację Świetlną” gospodarstwa z jej terenu.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ola - niezalogowany 2021-07-24 21:49:07

    Czy w Dąbkowie  można przejść koło kościoła bez strachu że pies zostanie otruty gdy napije się wody cieknącej wzdłuż ulicy z chemikaliami Pani Justyny  Cozac z brudnych aut i dywanow ?? A plac zabaw  piękny i.owszem  ale trzeba siedzieć w masce p gaz ,bo wypalane są jakieś warsztatowe smrody od pana  sąsiadującego  !!Moje dziecko astmiczne nie mogło oddychac ja zresztą tez !!  Kolejny rok tu przyjezdzam i ciągle to samo!!!! Ludzie sami się wyniszczenie a przy okazji jeszcze innych Zrobiłam fotki na pamiątkę i pokaże ludziom w świecie może ktoś coś zdziala dla dobra wsi i zdrowia mieszkańców

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama