Podczas świątecznego weekendu, na podkarpackich drogach doszło do 8 wypadków, w których 8 osób zostało rannych. 30 kierowców zostało ukaranych za zbyt szybką jazdę. Jedna osoba zginęła.
„W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości”
– przekazała podkarpacka policja. Zwiększona liczba patroli dbała o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Nie zabrakło przykrych zdarzeń. W ciągu 4 dni świątecznego weekendu doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. Mundurowi udaremnili dalszą jazdę 30 kierowcom, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu. Niestety, w świąteczny weekend jedna osoba zginęła. W poniedziałek, 1 kwietnia, na drodze gruntowej, w rejonie ulicy Spółdzielczej w Rzeszowie, kierujący quadem, wyjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, wywrócił pojazd i zmarł wskutek doznanych obrażeń.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze