W okolicach Huwnik trwały poszukiwania 71-letniego pensjonariusza miejscowego Domu Pomocy Społecznej.
Poszukiwany mężczyzna pochodzi z Rybotycz, na stałe przebywa w Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach.
– W niedzielę ok. 9.30 bez powiadomienia i zgody opiekunów oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie skontaktował się z pracownikami – mówi sierżant sztabowy Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Mężczyzna ma ograniczoną zdolność do samodzielnej egzystencji. Wymaga pomocy innych osób. Regularnie zażywa leki onkologiczne.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego redakcja tak często używa tego samego zdjęcia przy różnych artykułach?
Ty lato, przecież pisze, że foto archiwum !!Po co czytasz i komentujesz jak nie umiesz ./ foto = zdjęcie, a archiwum to taki skład zdjęć z archiwum/ hahaha
Może dacie jego zdjęcie to łatwiej by się go znalazło, może ktoś go w mieście widział a nie wiedział że to zaginiony.
To byl moj byly facet ktory sie powiesil
A fotka z okresu zimowego
Dlaczego redakcja tak często używa tego samego zdjęcia przy różnych artykułach?
Ty lato, przecież pisze, że foto archiwum !!Po co czytasz i komentujesz jak nie umiesz ./ foto = zdjęcie, a archiwum to taki skład zdjęć z archiwum/ hahaha