Dziś na ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia 15-letniej mieszkanki Przemyśla. Na miejscu trwają czynności.
Jak poinformowała rzecznik prasowy przemyskiej komendy mł. asp. Joanna Golisz, za kierownicą samochodu marki Audi siedział 72-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 15-latka została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze