Reklama

Potrącenie 15-latki na ul. Piłsudskiego w Przemyślu

Dziś na ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia 15-letniej mieszkanki Przemyśla. Na miejscu trwają czynności.

Jak poinformowała rzecznik prasowy przemyskiej komendy mł. asp. Joanna Golisz, za kierownicą samochodu marki Audi siedział 72-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 15-latka została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości