Reklama

Potrącenie na Opalińskiego. Pieszy wszedł wprost pod auto

Wczoraj na ulicy Opalińskiego pieszy został potrącony przez osobowe daewoo, za kierownicą którego siedziała 38-latka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń przemyskich policjantów starszy, 80-letni już mężczyzna chciał przejść na drugą stronę jezdni. Było około godziny 13.50. Wyłonił się spomiędzy rzędu zaparkowanych samochodów i wkroczył na jezdnię, tyle że poza obszarem przejścia dla pieszych. Z urazem głowy i nogi został przetransportowany do miejscowego szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku. Wiadomo na pewno, że zarówno kierująca samochodem, jak i pieszy byli trzeźwi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama