Wczoraj na ulicy Opalińskiego pieszy został potrącony przez osobowe daewoo, za kierownicą którego siedziała 38-latka.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń przemyskich policjantów starszy, 80-letni już mężczyzna chciał przejść na drugą stronę jezdni. Było około godziny 13.50. Wyłonił się spomiędzy rzędu zaparkowanych samochodów i wkroczył na jezdnię, tyle że poza obszarem przejścia dla pieszych. Z urazem głowy i nogi został przetransportowany do miejscowego szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku. Wiadomo na pewno, że zarówno kierująca samochodem, jak i pieszy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze