Reklama

Potrącenie na pasach

Dwaj mężczyźni zostali potrąceni wczoraj na przejściu dla pieszych przy ul. Jana Pawła II. Obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Wypadek miał miejsce w środę, 6 marca, około g. 14.30. Z ustaleń jarosławskiej policji wynika, że kierujący toyotą 53-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, wjeżdżając na pasy, potrącił przechodzących na drugą stronę jezdni 45-latka i 61-latka. Obaj mężczyźni doznali obrażeń i trafili do miejscowego szpitala, gdzie pozostali na leczeniu.  Zarówno kierowca, jak i piesi byli trzeźwi. Szczegóły zdarzenia ustala jarosławska policja.


fot.KPP Jarosław
Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili niezbędną dokumentację.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anna - niezalogowany 2019-03-07 13:43:44

    Witam, bardzo proszę rodziny poszkodowanych pieszych o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anna - niezalogowany 2019-03-07 13:59:51

    Witam, bardzo proszę rodziny poszkodowanych pieszych o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości