Dwaj mężczyźni zostali potrąceni wczoraj na przejściu dla pieszych przy ul. Jana Pawła II. Obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala.
Wypadek miał miejsce w środę, 6 marca, około g. 14.30. Z ustaleń jarosławskiej policji wynika, że kierujący toyotą 53-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, wjeżdżając na pasy, potrącił przechodzących na drugą stronę jezdni 45-latka i 61-latka. Obaj mężczyźni doznali obrażeń i trafili do miejscowego szpitala, gdzie pozostali na leczeniu. Zarówno kierowca, jak i piesi byli trzeźwi. Szczegóły zdarzenia ustala jarosławska policja.

fot.KPP Jarosław
Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili niezbędną dokumentację.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Witam, bardzo proszę rodziny poszkodowanych pieszych o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam
Witam, bardzo proszę rodziny poszkodowanych pieszych o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam
Witam, bardzo proszę rodziny poszkodowanych pieszych o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam
Witam, bardzo proszę rodziny poszkodowanych pieszych o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam