Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut przed godz.11.
Przemyscy policjanci ustalili, że kierujący volvo, 56-letni mieszkaniec Przemyśla, jadąc od strony Mostu Siwca w stronę ul. Boh. Getta, nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie, który prawidłowo przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych.
68-letni pieszy został ranny i trafił do szpitala w Przemyślu. Zarówno on, jak i kierujący byli trzeźwi. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.17 czerwca 2021, podobna sytuacja w tym samym miejscu ! Może już pora uruchomić sygnalizację świetlną na tym skrzyżowaniu i odnowić oznakowanie poziome ? Co ? Płynność ruchu ? Ble-ble-ble !
Pierwsza ofiara nowych przepisów ?
pierwszy sprawca ????
17 czerwca 2021, podobna sytuacja w tym samym miejscu ! Może już pora uruchomić sygnalizację świetlną na tym skrzyżowaniu i odnowić oznakowanie poziome ? Co ? Płynność ruchu ? Ble-ble-ble !