Reklama

Potrącenie pieszego na przejściu przy placu św. Floriana w Przemyślu

Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut przed godz.11.

Przemyscy policjanci ustalili, że kierujący volvo, 56-letni mieszkaniec Przemyśla, jadąc od strony Mostu Siwca w stronę ul. Boh. Getta, nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie, który prawidłowo przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych.

68-letni pieszy został ranny i trafił do szpitala w Przemyślu. Zarówno on, jak i kierujący byli trzeźwi. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    O - niezalogowany 2021-06-09 17:17:21

    Pierwsza ofiara nowych przepisów ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-06-13 14:31:32

    pierwszy sprawca ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2021-06-17 12:48:15

    17 czerwca 2021, podobna sytuacja w tym samym miejscu ! Może już pora uruchomić sygnalizację świetlną na tym skrzyżowaniu i odnowić oznakowanie poziome ? Co ? Płynność ruchu ? Ble-ble-ble !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama