Zachowanie szczególnej ostrożności to obowiązek wszystkich uczestników ruchu drogowego. Równie ważne jest stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także zadbanie o właściwe oświetlenie pojazdów i noszenie elementów odblaskowych.
W poniedziałek 23 stycznia po g. 16, dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Rzemieślniczej w Lubaczowie.
Po przybyciu na miejsce, policjanci ustalili, że kierujący dacią 53- letni mieszkaniec gminy Lubaczów, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 73-letniej rowerzystce i doprowadził do zderzenia. Kobieta została przetransportowana do szpitala.
W chwili zdarzenia, kierujący byli trzeźwi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze