Reklama

Powiedziała policjantowi, że chce odebrać sobie życie

– Ratujcie mnie – rozpaczliwym głosem prosiła kobieta, która dodzwoniła się wczoraj, około 4 nad ranem, do dyżurnego policji. Około g. 6 zadzwoniła po raz kolejny.

Pierwszy alarm zmusił policjantów do błyskawicznych działań. Ponieważ numer telefonu, z którego dzwoniła kobieta, nie odpowiadał, po ustaleniu danych dzwoniącej w historii wcześniejszych zgłoszeń zapisanych w policyjnym systemie, do miejsca jej zamieszkania skierowano patrol. Niestety nikogo nie zastano. Po drugim sygnale od tej samej osoby w czasie rozmowy policjantowi udało się ustalić adres jej pobytu. Kobieta powiedziała, że znajduje się w jednym z bloków przy ulicy Szkolnej i ma zamiar odebrać sobie życie. Dodała, że w tym celu odkręciła kurki z gazem. Do akcji włączono wszystkie policyjne patrole, które penetrowały wskazane przez nią osiedle. Do działań włączyli się też strażacy z komendy w Jaśle, dysponujący sprzętem do wykrywania gazu, a także pracownicy pogotowia gazowego i ratownicy medyczni. Do dzwoniącej udało się dotrzeć przed g. 8, po tym jak dyżurny policji odebrał zgłoszenie o ulatniającym się gazie w bloku przy ul. Szkolnej. Kiedy mundurowi weszli do mieszkania, w środku zastali 34-latkę, mieszkanka Jasła. Razem z nią w mieszkaniu przebywał jeszcze jego 43-letni właściciel. Oboje byli nietrzeźwi. Kobieta miała 2,3 promila alkoholu w organizmie, a mężczyzna 1,9 promila. Ani jej, ani jemu nic się nie stało. Oboje przetransportowano na komendę. 34-latce może zostać postawiony zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zagrożenia życia i zdrowia wielu osób. 

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ricc - niezalogowany 2017-07-12 05:35:09

    Tylko psychiatryk i poniesienie wszystkich kosztów akcji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adc - niezalogowany 2017-07-12 08:13:04

    Wiadro wody i na mróz i może zacznie myśleć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lesio - niezalogowany 2017-07-12 09:12:14

    A do dupy... a  gdzie teraz znajdzie mróz? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości