Dla blisko 10-tysięcznego osiedla Kmiecie w Przemyślu dzisiejsza (20 czerwca br.) impreza pod hasłem „Rozpoczęcie lata” była pierwszą tego typu od wielu lat. Dlatego cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
Pomysł na zorganizowanie tego otwartego dla wszystkich mieszkańców osiedla swoistego pikniku na wolnym powietrzu pojawił się tuż po wyborach nowych władz zarządu osiedla Kmiecie. Nowy przewodniczący Marcin Kowalski: – Od lat tutaj się nic nie działo. Poprzednie władze zarządu osiedla nie robiły nic. Chcemy to zmienić. Chcemy rozruszać to osiedle i takich imprez organizować jak najwięcej. Mamy także pomysły na inne przedsięwzięcia czy inwestycje na osiedlu.
Podczas powitania lata dla najmłodszych wszystko było za darmo. Dmuchańce, wata cukrowa, przejażdżki kucykami czy luksusowym jeepem. Oczywiście nie mogło zabraknąć malowania twarzy, zimnych napojów czy pokazów kuchni mobilnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze