Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Medyckiej zaprasza na rekonstrukcję plenerową, w której wystąpią mieszkańcy Medyki oraz grupy rekonstruktorów w mundurach polskich i radzickich.
Wydarzenie już 3 czerwca, o g. 14.20, na terenie dawnego PGR-u. W programie: sceny obrazujące życie Polaków po sowieckiej stroni, powrót do domostw, przekroczenie szlabanu granicznego. Ale też wystawa dokumentów z tych czasów, pokazy broni i sprzętu służb oraz koncert pieśni patriotycznych Orkiestry Dętej z Medyki. Grochówka dla wszystkich! Organizatorzy proszą o przyniesienie flag biało-czerwonych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze