Reklama

Powrót Medyki do granic Polski 1948 – 2018

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Medyckiej zaprasza na rekonstrukcję plenerową, w której wystąpią mieszkańcy Medyki oraz grupy rekonstruktorów w mundurach polskich i radzickich.

Wydarzenie już 3 czerwca, o g. 14.20, na terenie dawnego PGR-u. W programie: sceny obrazujące życie Polaków po sowieckiej stroni, powrót do domostw, przekroczenie szlabanu granicznego. Ale też wystawa dokumentów z tych czasów, pokazy broni i sprzętu służb oraz koncert pieśni patriotycznych Orkiestry Dętej z Medyki. Grochówka dla wszystkich! Organizatorzy proszą o przyniesienie flag biało-czerwonych.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości