Bmw, w którym jechały dwie osoby, zapaliło się w czasie jazdy.

Wczoraj ok godz. 7 w Białobrzegach samochód nagle zaczął szwankować, a silnik przerywał pracę. 27-letni kierowca zatrzymał auto na pasie awaryjnym i wtedy zauważył dym wydobywający się spod pokrywy silnika.
Natychmiast zaczął gasić samochód, wezwano też straż pożarną. Pojazd uległ częściowemu spaleniu.
Na szczęście kierujący i jego pasażerka, mieszkańcy powiatu jarosławskiego, nic ucierpieli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A co to jest szwankowanie samochodu ??????????????
A co to jest szwankowanie samochodu ??????????????
To od niemieckiego "szwanken". ;)
Takie tam wlasnie asy pracuja