Strażacy walczyli z ogniem w zakrystii kościoła parafialnego pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego.
Pożar wybuchł około godziny 20. Ogień pojawił się w zakrysii i bardzo szybko przeniósł się na jej dach. Nie zagraża jednak innym częściom świątyni. Na miejscu jest 35 strażaków - zawodowców i ochotników.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prawdopodobnie już wcześniej były problemy z elektryką. Nie wiadomo kiedy były tzw. kable zmienianie. Niekiedy wierni w kościele mówili, że słyszeli charakterysteczne strzelanie gdy były włączone wszystkie urządzenia. Ten dźwięk charakterystyczny dla spięć między przewodami. I pewnie zwarcie całkiem zrobiło i bum.
:(
Szkoda ze caly sie nie spalil :(
Prawdopodobnie już wcześniej były problemy z elektryką. Nie wiadomo kiedy były tzw. kable zmienianie. Niekiedy wierni w kościele mówili, że słyszeli charakterysteczne strzelanie gdy były włączone wszystkie urządzenia. Ten dźwięk charakterystyczny dla spięć między przewodami. I pewnie zwarcie całkiem zrobiło i bum.