Reklama

Pożegnali dyrektora. Jan Semków po 40 latach pracy odszedł na zasłużoną emeryturę

Wyjątkowo wybrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek w murach Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy. Szkolna społeczność nie tylko świętowała zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacyjnej laby, ale żegnała też wieloletniego dyrektora placówki. Jan Semków po 40 latach pracy odszedł na zasłużoną emeryturę.

Za wspólnie spędzone, owocne lata 25 czerwca na szkolnym placu dziękowali dyrektorowi przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni SP 1 w Żurawicy oraz młodzież.

Nie zabrakło wzruszających momentów, wspomnień i słów uznania dla jego pracy i wkładu w rozwój placówki oraz wychowanie młodych pokoleń.

Obecny na uroczystości włodarz gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk podkreślił, że odejście dotychczasowego dyrektora na zasłużoną emeryturę to ogromne wyzwanie dla jego następcy.

– Niełatwo będzie sprostać tak wysoko postawionej poprzeczce – powiedział, przekazując na ręce Jana Semkowa okolicznościowy upominek wraz z listem.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wojtek - niezalogowany 2021-07-02 15:20:35

    Wszystkiego najlepszego Panie Janku! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Były uczeń - niezalogowany 2021-07-05 15:29:05

    Ah tak, pan Semków rzeczywiście niesamowicie wysoko postawił poprzeczkę! Jak dzisiaj pamiętam, kiedy na wyjeździe szkolnym do Zakopanego - pijany tak, że ledwo stał - w nocy przyszedł do mojego pokoju, usiadł obok mnie - czternastolatka -  na łóżku, objął ramieniem i ziejąc alkoholem bredził niczym do kolegi spod monopolowego. Niewątpliwie jego emerytura również będzie pełna równie imponujących osiągnięć akademickich.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ap - niezalogowany 2021-07-05 18:18:59

    E tam o tym, że nauczyciele pili podczas wycieczek to wiedzą wszyscy . Mnie bardziej się podobało jak to podczas wyjazdu szkolnej orkiestry na Ukrainę napchali fajek do puzonów czy innych trąbek. Ech wesołe czasy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama