Reklama

Pożegnanie zastępcy 20. Przemyskiej BOT [ZDJĘCIA]


Dotychczasowy zastępca dowódcy 20. Przemyskiej Brygady Terytorialnej im. gen. dyw. Stefana Roweckiego ps. „Grot” ppłk Stanisław Guźmięga pożegnał się z jednostką. Wszystko przez awans na wyższe stanowisko służbowe w dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej.


W uroczystej zbiórce, która odbyła się 1 lipca br., uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych oraz samorządowcy ze starostą przemyskim Bożeną Ryczan na czele. Ppłk. S. Guźmięgę pożegnał dowódca przemyskich „terytorialsów” płk Daniel Błotko.

– Mój zastępca to żołnierz, który w historii naszej brygady zapisał się jako wzór profesjonalizmu, zaangażowania i poświęcenia. Jego doświadczenie oraz ofiarność były filarami siły i skuteczności przy tworzeniu zrębów mowo powstającej Przemyskiej Brygady Terytorialnej

Reklama

– powiedział płk D. Błotko, dziękując mu za codzienną determinację, lata służby i wkład w budowaniu siły brygady...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 57% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/07/2025 10:17
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama