Reklama

Prawie dwumetrowe konopie w samym środku lasu

Nielegalną uprawę konopi indyjskich, znajdującą się na terenie kompleksu leśnego w Cieplicach, zlikwidowali policjanci z komisariatu w Sieniawie. Właściciela plantacji liczącej 52 krzewy udało się zatrzymać w ubiegłym tygodniu.

28-letni mężczyzna został zatrzymany podczas prac pielęgnacyjnych przy nielegalnych roślinach. Sieniawscy policjanci zastali go na zlokalizowanej w lesie plantacji w czwartek, 4 sierpnia. Znajdowały się tam również środki pielęgnacyjne. W czasie przeszukania mieszkania zajmowanego przez wspomnianego mężczyznę ujawniono również 10,92 grama suszu konopi indyjskich. Były w nim także urządzenia i przedmioty służące do uprawy nielegalnych roślin.


fot.KPP Przeworsk
Rośliny i znalezione przy nich przedmioty służące do pielęgnacji zostały zabezpieczone przez policję i posłużą jako dowody rzeczowe w sprawie.

Wszystkie wspomniane przedmioty, jak i same rośliny zostały zabezpieczone i posłużą jako dowody rzeczowe w sprawie. Na podstawie podania policyjnym testerem potwierdzono też, że faktycznie była to uprawa konopi indyjskich. Właściciel nielegalnej uprawy przyznał się do winy. Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Za uprawę konopi indyjskich grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości