Dzisiaj, 13 stycznia, startuje kolejna edycja programu „Prawo dla każdego”, realizowanego od 2005 r. przez jarosławski urząd miasta. Podobnie jak w ubiegłych latach prawnicy, adwokaci i radcy prawni będą bezpłatnie doradzać mieszkańcom w kwestiach prawnych.
Potrzebujący pomocy prawnej mogą się zgłaszać do ratusza w każdą środę. Na parterze budynku, w pokoju nr 1, w g. 15.30 – 17.30 będą dyżurować prawnicy, adwokaci i radcy prawni. Doradzą w sprawach rodzinnych, lokalowych, finansowych, karnych, kwestiach z zakresu prawa pracy czy prawa cywilnego. „Program do tej pory cieszył się dużym zainteresowaniem, co roku korzysta z niego kilkaset osób” – poinformowały służby prasowe burmistrza miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Toż prawie jak du*apomoc :)Pamięta ktoś jeszcze obietnicę tego oszusta?
Toż prawie jak du*apomoc :)Pamięta ktoś jeszcze obietnicę tego oszusta?