Reklama

Prawnicy doradzą mieszkańcom. Zupełnie za darmo.

Dzisiaj, 13 stycznia, startuje kolejna edycja programu „Prawo dla każdego”, realizowanego od 2005 r. przez jarosławski urząd miasta. Podobnie jak w ubiegłych latach prawnicy, adwokaci i radcy prawni będą bezpłatnie doradzać mieszkańcom w kwestiach prawnych.

Potrzebujący pomocy prawnej mogą się zgłaszać do ratusza w każdą środę. Na parterze budynku, w pokoju nr 1, w g. 15.30 – 17.30 będą dyżurować prawnicy, adwokaci i radcy prawni. Doradzą w sprawach rodzinnych, lokalowych, finansowych, karnych, kwestiach z zakresu prawa pracy czy prawa cywilnego. „Program do tej pory cieszył się dużym zainteresowaniem, co roku korzysta z niego kilkaset osób” – poinformowały służby prasowe burmistrza miasta.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-01-13 21:08:17

    Toż  prawie jak du*apomoc :)Pamięta ktoś jeszcze obietnicę tego oszusta?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości