Na powódź w czterech powiatach województwa podkarpackiego niemal natychmiast zareagował rząd. Na miejsce niezwłocznie przybył premier Mateusz Morawiecki. W nocy uczestniczył w posiedzenie sztabu kryzysowego, od rana wizytował dotknięte klęską miejscowości.
Za nami niespokojna noc w powiatach przeworskim, przemyskim, rzeszowskim, łańcuckim. Dramatyczne wydarzenia spotkały się z natychmiastową reakcją strony rządowej. Na Podkarpacie przybyli niezwłocznie premier Matusz Morawickie i minister Anna Schmidt Rodziewicz. W godzinach nocnych uczestniczyli w posiedzenia sztabu kryzysowego zorganizowanym w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Rano premier i pani minister ruszyli w teren, by ocenić skalę zniszczeń i spotkać się z powodzianami. Wizytowali wały przeciwpowodziowe w miejscowości Siedleczka, odwiedzili też Manasterz, Hadle Szklarskie, Hadle Kańczuckie, Kańczugę, Albigową i Dylągówkę.
pac
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przyjechał,popatrzył i pojechał. Dokładnie tak jak niektórzy gapie.Zapewne liczyliście na pomoc,obiecał to znaczy obiecał.Musicie liczyć na siebie i gmine.Nikt inny w potrzebie Wam nie pomoże
Nie byłoby wyborów by nie przyjechał.
Oni są jak hieny czy sępy i tylko czekają na takie tragedie i nieszczęścia, żeby się pokazać i pier....ć farmazony, obiecywać gruszki na wierzbie etc. A na domiar złego nie wspomną nic, co jest przyczyną takiego obrotu zdarzeń. A jak tylko ludzie uporają się z tym wszystkim, odbudują wszystko, doprowadzą do ładu i porządku, to za jakiś czas znowu uzbierają się rekcje karmiczne i zaczynamy ''zabawę'' od nowa. I tak chyba będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej !?!BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLPs. W powyższym tekście skoncentrujcie się bardziej na moich komentarzach niżli na tymże.
OKRUTNE METODY ZBIJANIA ZWIERZĄT - CDA.PLYOUTUBE.COM - DEBATA:ZWIERZĘTA NALEŻY WYKLUCZYĆ Z MENUYOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIZM
Najważniejszą informacją w naszym regionie dotknietym przez kataklizm gdzie ludzie potracili dorobek całego życia wiecie co jest.Marszałek Ortyl oraz reszta zarządu nie ma wirusa co wykazały testy.Aż się w oku łza kręci i wszyscy jesteśmy szczęśliwi z Panem Marszałkiem.Malutki promyk szczęścia w naszym dotkniętym klęską regionie i tragedii znacznej części naszych mieszkańców.Sami poczytajcie Informacja jako pilna
Skoro Ortyl nie ma wirusa, jest w pełni zdrowy szczęśliwie, może więc łaskawie ruszy swe cztery litery marszałkowskie i odwiedzi zalane tereny. Przyjrzy się ludzkiej tragedii z bliska i też coś obieca? Czekamy!
niech spierdala, reklamę sobie przyjechał zrobić.
w ramach przypomnienia w pomoc 6 tysięcy rok2010 i tyle samo w 2020(tyle że wartość się zmieniła).rok 2010 wielka powódż , rok 2020 dalej powódż, a co robią od 10 lat wody polskie z systemem melioracji..a no nic..
Przyjechał,popatrzył i pojechał. Dokładnie tak jak niektórzy gapie.Zapewne liczyliście na pomoc,obiecał to znaczy obiecał.Musicie liczyć na siebie i gmine.Nikt inny w potrzebie Wam nie pomoże
Nie byłoby wyborów by nie przyjechał.
Oni są jak hieny czy sępy i tylko czekają na takie tragedie i nieszczęścia, żeby się pokazać i pier....ć farmazony, obiecywać gruszki na wierzbie etc. A na domiar złego nie wspomną nic, co jest przyczyną takiego obrotu zdarzeń. A jak tylko ludzie uporają się z tym wszystkim, odbudują wszystko, doprowadzą do ładu i porządku, to za jakiś czas znowu uzbierają się rekcje karmiczne i zaczynamy ''zabawę'' od nowa. I tak chyba będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej !?!BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLPs. W powyższym tekście skoncentrujcie się bardziej na moich komentarzach niżli na tymże.