Reklama

Premier Morawiecki w zalanych gminach powiatu przeworskiego [ZDJĘCIA]

27/06/2020 16:30

Na powódź w czterech powiatach województwa podkarpackiego niemal natychmiast zareagował rząd. Na miejsce niezwłocznie przybył premier Mateusz Morawiecki. W nocy uczestniczył w posiedzenie sztabu kryzysowego, od rana wizytował dotknięte klęską miejscowości.

Za nami niespokojna noc w powiatach przeworskim, przemyskim, rzeszowskim, łańcuckim. Dramatyczne wydarzenia spotkały się z natychmiastową reakcją strony rządowej. Na Podkarpacie przybyli niezwłocznie premier Matusz Morawickie i minister Anna Schmidt Rodziewicz. W godzinach nocnych uczestniczyli w posiedzenia sztabu kryzysowego zorganizowanym w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Rano premier i pani minister ruszyli w teren, by ocenić skalę zniszczeń i spotkać się z powodzianami. Wizytowali wały przeciwpowodziowe w miejscowości Siedleczka, odwiedzili też Manasterz, Hadle Szklarskie, Hadle Kańczuckie, Kańczugę, Albigową i Dylągówkę.


pac

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-06-27 18:08:31

    Przyjechał,popatrzył i pojechał. Dokładnie tak jak niektórzy gapie.Zapewne liczyliście na pomoc,obiecał to znaczy obiecał.Musicie liczyć na siebie i gmine.Nikt inny w potrzebie Wam nie pomoże

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    goscx - niezalogowany 2020-06-27 18:31:51

    Nie byłoby wyborów by nie przyjechał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-06-27 19:51:23

    Oni są jak hieny czy sępy i tylko czekają na takie tragedie i nieszczęścia, żeby się pokazać i pier....ć farmazony, obiecywać gruszki na wierzbie etc. A na domiar złego nie wspomną nic, co jest przyczyną takiego obrotu zdarzeń. A jak tylko ludzie uporają się z tym wszystkim, odbudują wszystko, doprowadzą do ładu i porządku, to za jakiś czas znowu uzbierają się rekcje karmiczne i zaczynamy ''zabawę'' od nowa. I tak chyba będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej !?!BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLPs. W powyższym tekście skoncentrujcie się bardziej na moich komentarzach niżli na tymże.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama