W piątek, 12 grudnia br., do Przemyśla zawita świąteczny radiowy konwój RMF FM, który przemierza Polskę w ramach akcji ,,Jadą Święta RMF!”. Zaparkuje na placu Niepodległości.
Na co mogą liczyć tego dnia przemyślanie? Na choinki, świąteczną atmosferę i mnóstwo prezentów – zapewniają organizatorzy, którzy czekać będą na odwiedzających w godzinach od 16 do 19. Aby wygrać nagrody, trzeba będzie wziąć udział w zabawie przygotowanej przez stację.
Oprócz świątecznych akcentów w postaci drzewek i upominków, na miejscu czekać też będą m.ni.: mobilne studio RMF FM, DJ z najlepszymi świątecznymi hitami i mnóstwo dodatkowych atrakcji. Zapowiada się magiczne, wesołe i bardzo świąteczne popołudnie i wieczór. Nie przegapcie okazji!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze