Prezydent Andrzej Duda gościł dziś, 30 czerwca, na Podkarpaciu, gdzie spotykał się z mieszkańcami terenów dotkniętych ulewami.
Prezydent Andrzej Duda odwiedził najpierw Siedleczkę, a następnie Hadle Szklarskie, gdzie zniszczeniom uległa droga powiatowa nr 835.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dostaniecie po 500 złotych i brać się do roboty
Najlepszy prezydent i najprzystojniejszy .Wygrasz na pewno
Po wyborach zobaczycie AD tylko w telewizorze. A po nowelizacji budżetu to się wszyscy zdziwimy, jak nam przytną kasę. Oczywiście ciemnogrodzianie tego nie potrafią zrozumieć. Drożyzna, ale im to nie przeszkadza i 70 mln na wybory w maju w błoto. Powodzianie dostaną po 6 tys. zł, co wystarczy na wywóz błota z podwórka. Taki oto podkarpacki zaścianek PiS. Wpatrzony w TVPiS za 2 mld zł.
Tym razem Andrzej nie rozgląda się po krzakach.
"W tym wieku kali ludzie będą eksploatować ciała byków i krów wedle własnego uznania i w rezultacie ściągną na siebie różnego rodzaju cierpienia'' - ŚBH - 1.16.20Czy pan prezydent wspomniał wam coś o tym ?!?
YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015
''Obecnie ludzie trzeciej i czwartej klasy noszą stroje prezydentów i królów. Jednak ich jedynym interesem jest plądrowanie pieniędzy obywateli oraz zabijanie krów. Taki jest król kali yugi. Siudra ubrany niczym król. Bardzo biegły w zabijaniu krów'' - PrabhupadaYOUTUBE.COM - HUNTER - IMPERIUM UBOJU
Jaśnie pan marszałek podkarpacki / nomen omen - kolega ze studiów/ pospieszył powodzianom z ogromną pomocą i wysupłał z budżetu województwa aż 4 miliony złotych. Na szczęście pan Prezydent sypnie groszem: po 200 tys. na odbudowę zniszczonych domów, ekstra 500+ dla zmokniętych dzieci; 14,15,16,17, a może i 18 emerytura dla smutnych emerytów, 20 nowiutkich mostów, 200 pachnących farbą samochodów strażackich dla OSP w każdej wiosce, 60 gminnych obwodnic etc.etc. Ludzkie panisko, nie da się ukryć. Jak to jest w wigilijnej pieśni "cuda, cuda ogłaszają"?...
biorę co miesiąc 1000 na dwójkę pensja mi i żony wystarcza a to odkładam na wakacje no nie mówcie że w Polsce jest źle..
Jeden z nielicznych co przyjechał pogapić się ludzkiemu nieszczęściu.Udaje współczucie a nawet obiecuje pomoc.Ale tylko obiecuje.Taki Jego urok.
Duda przyjechał w okolice a redaktorzy z pisowskiej gazetki doznali orgazmu :)
Do wyborców: ani PiS ani PO nie liczy się z ludźmi, oni pragną tylko władzy i korzyści dla siebie.
Przestań pisać głupoty szczególnie o PiS bo gdyby nie PiS to bylibyśmy już którymś z kolei landem niemieckim
Masz rację o wiele bliżej nam dzisiaj do Rosji .Dzisiejszej Rosji.
Bzdury , obecny rząd jest jedynym jak do tej pory który faktycznie dba o ludzi. Nie podobał się wiek emerytalny zmienili, gimnazja von, ubekom w końcu wymierzyli sprawiedliwość, walczą z kasta w sądach, itd... no który spełnił tyle obietnic?
Pan Kuchciński ma szanse się teraz wykazać
A ubeckich wnuczków w zachodniopomorskim.
Do Gos. Nie placku na Podkarpaciu jest najwięcej ludzi myślących i naj mniej pedałów. Przez dwie kadencję PO podwyżki by ale baru. Naj więcej nakradli kamienic i do tej pory naj więcej kłamią. Czemu Pan Butka nic nie mówi o reprywatyzacji czy ściekach w Wiśle.
Bo pan Trzaskowski kandyduje aby pewnych pytań mu nie zadawać.
Ubek jest z Krosna który jest w trybunale konstytucyjnym którego wybrał PiS i TVP który z mózgu robi gówno
Duda jest cykor nie chce wystąpić w debacie w TVN bo nie będzie znał prędzej pytań jak w TVPisie i nie będzie kiedy żeby Kaczyński napisał mu odpowiedzi
A twój kochany jakże bezstronny TVN nie robi ludziom wody z mózgu. Kto tam jest autorytetem Miller jeżdżący po komuszek dolary do Moskwy, aparatczyk partyjny Cimoszewicz, Borowski i cała plejada innych byłych komuchów.
Nie wiem czy zauważyłes,ze w Polsce juz od lat funkcjonuje wolny rynek.Jeżeli za drogo to nie kupuj bo tak bedzie sie własnie krztałtował rynek w zależnosci od popytu.Ja tak robie od lat i jestem zadowolony,a ci co nabijaja cene to nich sobie siedza z tym towarem.Wystarczy popatrzec na wywieszki "dzis 70 % taniej"pomysl ile było naliczonej marży na dany towar
i co z tego ze odwiedził zrobił sobie pare foci tiktoca i pojechał i ma podkarpacie w duuuuużym poważaniu
Gos baran cie zrobil cymbale z cegiełki
Gos jestes glupszy niż ustawa przewiduje ! Skad sie taki cykor jak ty znalazł? narzekasz na pisowcow ale co sie nalerzy to napewno drzesz przewaznie takie nieroby duzo maja do powiedzenia
Mam swoją firmę i nie potrzeba mi żadne 500+ czy 13 emeryturę za którą sprzedajęcie polskie ale co poradzić pisory zamiast mózgów mają gówno
Pic na wodę fotomontaż szufle wiadra czyściutkie ładniutkie, osp to samo. Jakby przyszli z zurnala modowego. Wystarczy zobaczyć porownac zdjęcia harcerzy obrzuceni błotem do pasa A tutaj.
Do Gos. Bucku ty zamiast mózgu nie masz tam nawet ,, gówna,, taki jest elektorat PO kto inteligentniejszy z tej grupy to zawodówkę może skończył jak Ty. Banda popaprańców , jak może całować się np. facet z facetem odrażające. Chyba dla tego Pan patrzy na to wszystko z góry i zsyła nam te wszystkie wirusy, zalania itp. Na Podkarpaciu PiS bije wszystkich na łeb na szyję i dlatego jest jednodniowa kontrola poselska w Rzeszowie już znamy jej wyniki będą na kontrolowanej instytucji członkowie PO psy wieszać by próbować znowu namieszać bo tylko o to chodzi. Narobią zamieszania a później powiedzą, że to pomyłka była. A wszystko tylko po to by zdobyć władzę tylko jak tu później spojrzeć drugiemu w oczy ?
Zgodnie z wynikiem badań na Dude głosują ludzie bez wykształcenia i po 60 roku życia za 13 emeryturę i z wiosek bo takimi ludźmi można sterować a na Trzaskowskiego ludzie młodzi z dużych miast i wykształceni
Drugi Boniek się znalazł. A ty jaka uczelnie skończyłeś? No pochwal się...A z drugiej strony każdy polski obywatel ma prawo do głosu czy siePanu przedsiębiorstwo kiedy podoba czy nie. Znalazł się zwolennik Kast dzielących ludzi. A swoją drogą jaką ty firmę prowadzisz , tyle o g... piszesz. Jak myślicie o ten Pan robi?
"Une, panie, dają, może i kradną, ale nam też dają " - nagranie z gminy Godziszów (woj.lubelskie). Może dadzą więcej z tych 6 miliardów, które zwrócił GAZPROM, co PiS ogłosił jako "wielki sukces rządu i ministra Sasina". Niestety, władza woli "ciemnemu ludowi" nie mącić już w głowach i nie odpowie dzięki komu ten sukces. Niekorzystną umowę z Gazpromem podpisał nie kto inny, jak przedstawiciel tzw. zakonu PC, członek PiS tow. Wojciech Jasiński - minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego (!), w latach 2006-2007. W roku 2014, po wieloletniej walce z Gazpromem, rząd PO-PSL skierował sprawę do międzynarodowego arbitrażu, który w br. zakończył się sukcesem strony polskiej. Jaki w tym udział PiS i Sasina, poza efektami propagandowymi?
"Gos" , skoro masz - jak sam napisałeś firmę , to powiedz na jakich Umowach zatrudniasz pracowników? Jestem pewien ,że powiesz ,iż na Umowach o Pacę . Kłamiesz , wiesz ,że to można łatwo sprawdzić i straszenie ludzi jest karalne , a oni powiedzą prawdę i ty na to nie masz żadnego wpływu
do gos , widocznie ludzie głosujący na PiS , mieli dobrych , pro narodowych nauczycieli z historii., która wszy z PO.PSL próbowali ograniczyć do zaledwie jednej czasem dwóch godzin lekcyjnych. I stad niedouczone debile z PO głosują na wszy PO/PSL
Podkarpackie to jedno najbiedniejszych województw Polski i dużo ludzi dostaje 500+ . 300+ czy 13 emeryturę i za to głosują na pis bo myślą że to pis im dało że swojej kieszeni
To co twoja Platforma zrobiła przez 8 lat, aby Podkarpacie przestało być najbiedniejsze. Co w tym dziwnego, że ludzie głosują w swoim własnym interesie? Mają robić odwrotnie? To dopiero byłaby głupota. Chyba lepiej że trafiają do ludzi a nie VATowzkich złodziejka, czy byłych ubeków.
Jak nie będzie re elekcji to Bozia bach bach zrobi w ciemnogrodzie a już mamy kataklizmy powodziowe
Czasami słychać takie nawoływanie dududu dada odgłos z nieba i ludzie już wiedzą gdzie krzyżyk postawić a później jest trzask
Dostaniecie po 500 złotych i brać się do roboty
Najlepszy prezydent i najprzystojniejszy .Wygrasz na pewno
Po wyborach zobaczycie AD tylko w telewizorze. A po nowelizacji budżetu to się wszyscy zdziwimy, jak nam przytną kasę. Oczywiście ciemnogrodzianie tego nie potrafią zrozumieć. Drożyzna, ale im to nie przeszkadza i 70 mln na wybory w maju w błoto. Powodzianie dostaną po 6 tys. zł, co wystarczy na wywóz błota z podwórka. Taki oto podkarpacki zaścianek PiS. Wpatrzony w TVPiS za 2 mld zł.