Prezydent Przemyśla Robert Choma i wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel zostali wyróżnieni Srebrnymi Odznakami Honorowymi Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych (PSST) jako „podziękowanie za zasługi dla samorządu terytorialnego na poziomie lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim”.
Z okazji 15-lecia istnienia PSST w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie 2 października, odbyła się uroczysta konferencja. – Forum Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych było i jest dobrym miejscem spotkań i dyskusji. Przed samorządem jest wiele wyzwań[paywall]. Zmieniają się cele, uwarunkowania i życzyłbym sobie i państwu, abyśmy mieli dużo tych zadań, ale też żebyśmy mieli właściwe finansowanie na te zadania, na oświatę, zdrowie czy świadczeń społecznych – mówił marszałek województwa Władysław Ortyl
fot.Paweł Bugira
Robert Choma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Za co¿?????????????????!!!!!!
Za jajco!!!!