Obaj mężczyźni najprawdopodobniej zatruli się oparami siarkowodoru. Młodszego, po nocnej zmianie, znaleziono w zbiorniku ze ściekami. Drugi, który próbował go ratować, nie zdołał się już wydostać na zewnątrz i również zginął.
Tragedia rozegrała się w oczyszczalni ścieków w Grabownicy Starzeńskiej w powiecie brzozowskim. Tuż po zgłoszeniu, które odebrano w poniedziałek, 10 bm., po g. 7 rano, na miejscu zjawili się policjanci i strażacy. Ciała obu mężczyzn wyciągnięto ze zbiornika, w którym trafiające do przepompowni nieczystości podlegają wstępnemu oczyszczeniu. Udało się ustalić, że ofiary tragedii to 59-latek z Grabownicy Starzeńskiej i 55-latek z Wary, obaj byli pracownikami zakładu. Brzozowska policja poinformowała, że okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone w sprawie postępowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze