Reklama

Prokuratura: Niekorzystnie rozporządzali mieniem

07/01/2019 15:30

28 grudnia 2018 r. Prokuratura Okręgowa w Przemyślu skierowała do tutejszego Sądu Okręgowego w Przemyślu akt oskarżenia przeciwko Zbigniewowi M., Tadeuszowi R., Henrykowi S. i Marii D-L.

Oskarżeni odpowiedzą za działanie na szkodę interesu publicznego – gminy miejskiej Przeworsk w okresie od 2010 do 2012 r.

Według śledczych uczyni to[paywall] poprzez doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem gminy w wysokości 205 760 zł, z tytułu zaległego czynszu dzierżawnego, bezpodstawnie rozliczonego na podstawie sfałszowanych dokumentów potwierdzających nakłady finansowe na wykonane roboty modernizacyjno-budowlane obiektu Zajazd „Pastewnik”, a także poprzez umorzenie, niezgodnie z przepisami, wierzytelności w kwocie 21 724, 79 zł z tytułu ustawowych odsetek od nieterminowych płatności czynszu dzierżawnego.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    filip - niezalogowany 2019-01-09 08:17:29

    A gdzie odpowiedzialność rady miasta? poszczególnych radnych i przewodniczącego rady? Skarbnika Gminy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama