Mowa o 32-letnim kierowcy nissana, który na jednym z parkingów sklepowych przy ul. Łukasińskiego poruszał się samochodem z przebitymi oponami. Gdy opuścił pojazd i chwiejnym krokiem zaczął się oddalać, zareagowali świadkowie.
Pytając czy nie potrzebuje pomocy wyczuli od mężczyzny alkohol. Dodatkowo, 32-latek zaczął zachowywać się agresywnie, dlatego natychmiast powiadomili policję.
Przybyli na miejsce funkcjonariusze przebadali go alkomatem, który wskazał wynik 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, policyjne systemy orzekły, że na mężczyźnie ciążył zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
– Mieszkaniec Przemyśla odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu sądowego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności
Reklama
– przekazuje przemyska jednostka.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze