Reklama

Przebite opony to dla niego nie problem. Przemyślanin był pijany

13/11/2023 09:27

Mowa o 32-letnim kierowcy nissana, który na jednym z parkingów sklepowych przy ul. Łukasińskiego poruszał się samochodem z przebitymi oponami. Gdy opuścił pojazd i chwiejnym krokiem zaczął się oddalać, zareagowali świadkowie.

Pytając czy nie potrzebuje pomocy wyczuli od mężczyzny alkohol. Dodatkowo, 32-latek zaczął zachowywać się agresywnie, dlatego natychmiast powiadomili policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze przebadali go alkomatem, który wskazał wynik 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, policyjne systemy orzekły, że na mężczyźnie ciążył zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 – Mieszkaniec Przemyśla odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu sądowego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności

Reklama

– przekazuje przemyska jednostka.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama