Reklama

Przechwycili narkotyki warte 2 mln zł [ZDJĘCIA]

09/01/2019 12:24

Wspólna akcja policjantów z Rzeszowa i Gorzowa Wielkopolskiego doprowadziła do zatrzymania 4 mężczyzn i zabezpieczenia ponad 300 roślin konopi oraz 30 kg marihuany. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na blisko 2 miliony złotych.

Uprawy znajdowały się w specjalnie do tego wyposażonych halach. Były tam urządzenia do naświetlania, nawadniania, nawożenia i wentylowania. Wartość samych instalacji sięga ponad 250 tys. złotych.

Policjanci zabezpieczyli 312 roślin oraz 30 kilogramów suszu. Ich czarnorynkowa wartość szacowana jest na kwotę blisko dwa miliony złotych. Z zabezpieczonych krzewów konopi można wytworzyć ponad 15 kilogramów narkotyku o czarnorynkowej wartości ponad 600 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli także 400 doniczek po ściętych już roślinach.

Reklama

Zatrzymani mężczyźni mają od 35 do 46 lat. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące.


fot.Archiwum KWP Gorzów Wielkopolski


fot.Archiwum KWP Gorzów Wielkopolski
pb, KWP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Profesor - niezalogowany 2019-01-09 13:01:57

    Wydaję  mi się, że ktoś bardzo nie kompetentny pisał ten artykuł "30kg suszu warte 2mln... 15kg suszu 600tyś"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    uczeń - niezalogowany 2019-01-09 13:24:57

    15 kg - 600 tys. zł30 kg - 1200 tys. złrazem 45 kg - 1800 tys. zł (blisko 2 mln zł)Zadanie z podstawówki Panie Profesorze!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ŻÓŁTY - niezalogowany 2019-01-09 16:01:36

    Ale by  hajcowal xd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama