Reklama

Przedszkolaki z Przedszkola nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego wystąpiły dla babć i dziadków [GALERIA]


Mali podopieczni Przedszkola nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego w Przemyślu w piątek, 23 stycznia, zaprosili swoje babcie i dziadków na wyjątkowy występ, w ten sposób pragnąc podziękować im za troskę i miłość.


Wydarzenie miało szczególną oprawę, bo odbyło się w kościele pw. Świętego Brata Alberta w Przemyślu. Świątynia stała się przestrzenią do wystawienia jasełek z udziałem najmłodszych z wszystkich grup przedszkolnych. Pod czujnym okiem pań przygotowali oni nawiązujący do klimatu bożonarodzeniowego repertuar słowno-wokalno taneczny, który nagrodzony został przez oglądających gromkimi brawami.

Gośćmi uroczystości – prócz babć i dziadków – byli też proboszcz parafii Świętego Brata Alberta w Przemyślu ks. Mariusz Woźny, proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Przemyślu ks. dr Arkadiusz Jasiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu Piotr Kroczek, kierownik Klubu Osiedlowego „Nadzieja” w Przemyślu Joanna Wilczyńska oraz przedstawiciele przemyskiego Oddziału Związku Sybiraków.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/01/2026 15:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama