Mali podopieczni Przedszkola nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego w Przemyślu w piątek, 23 stycznia, zaprosili swoje babcie i dziadków na wyjątkowy występ, w ten sposób pragnąc podziękować im za troskę i miłość.
Wydarzenie miało szczególną oprawę, bo odbyło się w kościele pw. Świętego Brata Alberta w Przemyślu. Świątynia stała się przestrzenią do wystawienia jasełek z udziałem najmłodszych z wszystkich grup przedszkolnych. Pod czujnym okiem pań przygotowali oni nawiązujący do klimatu bożonarodzeniowego repertuar słowno-wokalno taneczny, który nagrodzony został przez oglądających gromkimi brawami.
Gośćmi uroczystości – prócz babć i dziadków – byli też proboszcz parafii Świętego Brata Alberta w Przemyślu ks. Mariusz Woźny, proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Przemyślu ks. dr Arkadiusz Jasiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu Piotr Kroczek, kierownik Klubu Osiedlowego „Nadzieja” w Przemyślu Joanna Wilczyńska oraz przedstawiciele przemyskiego Oddziału Związku Sybiraków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze