Nieco ponad rok temu informowaliśmy na naszych łamach o planach remontowych dotyczących Przedszkola nr 2 przy Głowackiego. 20 sierpnia prace zostały odebrane. Pozytywne zmiany w przedszkolu w postaci remontu łazienek przełożą się na komfort maluchów, jak i personelu.
Jeszcze w ubiegłym roku, kiedy gościliśmy w Przedszkola nr 2 przy ul. Głowackiego, dyrekcja placówki nie kryła, że najważniejszą i najbardziej wyczekiwaną przez społeczność placówki inwestycją jest właśnie remont sanitariatów.
– Dwa lata temu remont przeszły dwie łazienki, teraz doczekają się go kolejne cztery. To świetna wiadomość – skomentowała wówczas plany inwestycyjne samorządu odnośnie przedszkola jego dyrektor Anna Król.
W budynku placówki przy ul. Głowackiego przeprowadzono kompleksowy remont czterech węzłów sanitarno-higienicznych, oddając tym samym do użytku najmłodszych nowoczesne, bezpieczne, kolorowe pomieszczenia. W ramach remontu czterech łazienek zdemontowano stare elementy wyposażenia i wykończenia, przebudowano otwory drzwiowe i zamurowano dawne „okienka” łączące łazienki z salami zabaw. Modernizację przeszły ponadto instalacje sanitarna, elektryczna i centralnego ogrzewania. Dodatkowo położono nowe okładziny ceramiczne, pomalowano ściany i sufity, zamontowano systemowe kabiny toalet, nowoczesną armaturę i drzwi, a także wyposażono łazienki w niezbędne elementy zapewniające komfort i higienę.
Całość prac kosztowała 326 tys. 580 zł. Zrealizowała je lubaczowska firma Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Kuchta.
Przedszkolny remont to efekt realizacji zadania inwestycyjnego „Remont łazienek w Przedszkolu nr 2 w ramach programu Miasto Przemyśl – tworzymy warunki do wysokiej jakości nauczania przedszkolnego”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze