Reklama

Przemyscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o dokonanie rozboju w Medyce

10/03/2025 16:20

W środę, 26 lutego, przemyscy policjanci zostali poinformowani o rozboju do jakiego doszło w Medyce. Z relacji zgłaszającego, 52-letniego obywatela Ukrainy wynikało, że został zaatakowany na ulicy.

Sprawcy mieli zajechać mu drogę samochodem, wysiąść z niego i zacząć uderzać go pięściami po całym ciele. Po tym zabrali mu saszetkę, w której miał dokumenty i pieniądze. 

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców.

Jak wynika z komunikatu KMP w Przemyślu, intensywna praca kryminalnych i policjantów wydziału dochodzeniowo-śledczego, już kolejnego dnia pozwoliła na zatrzymanie dwóch osób: 23-letniej kobiety i 22-letniego mężczyzny, którzy mieli związek z tym przestępstwem.

Reklama

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów. Oboje odpowiedzą za rozbój, a mężczyzna dodatkowo za spowodowanie obrażeń u pokrzywdzonego. Sąd Rejonowy w Przemyślu, który poparł wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu zastosował wobec sprawców tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi im kara pobawienia wolności do lat 15.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/03/2025 16:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama