Nieopodal magistratu, udekorowana skrzącymi się światełkami stoi dorodna choinka i dba o magiczny klimat świąt na Rynku. Zagłosuj na nią!
Choinka zdobiąca Rynek Starego Miasta w Przemyślu walczy w ogólnopolskim konkursie Portalu Komunalnego. Przygotował on zestawienie udekorowanych drzewek z centralnych punktów wielu polskich miast.
Konkurencja jest spora, więc przemyskie drzewko bożonarodzeniowe potrzebuje Waszego wsparcia, aby wygrać,
Tu zagłosujesz na choinkę z Przemyśla
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mamy nawet "najpiękniejszego'Prezydenta i Rade Miasta!
Rynek został zdewastowany, zdemolowany i sprofanowany w cztery doopy, na czele z eksterminacją zieleni, a Wy tu odwalacie szopki z jakąś jedną choinką, która za parę tygodni zostanie wywalona na śmietnik, jak kawałek gówna. Jak już to trzeba posadzić takie gdzieś na stałe np. Plac Konstytucji czy Orląt Przemyskich itp.EXPERT: W MIASTACH POTRZEBNE SĄ DUŻE DRZEWA A NIE ICH SADZONKI - NAUKAWPOLSCE.PAP.PL
DRZEWA POMOCNE W WALCE ZE SMOGIEM - SILESION.PL
DLACZEGO CHOINKI TAK PIEKNE SA WYCINANE,CZY NIE MOZNA POSADZIC W TYCH MIEJSCACH I BEDA OZDOBA PRZEZ CALY CZAS !!!!!!PYTAM
To sobie po Szwejku z pieskiem postawił pod oknami taką choinkę aby poprawiać sobie nastrój po prawie 15 letnich rządach. Ciekawe czy taki piękny jak to drzewko jest cały Przemyśl czy tylko Rynek , Katedralna , Franciszkańska i Kazimierzowska.? Ja widzę nasze miasto inaczej , raczej wieczorami przyciemnione , opustoszałe , z brudnymi odrapanymi kamienicami i krzywymi chodnikami , z paskudnymi bazarami , ciszą wieczorną i tym denerwującym hejnałem. Ale żeby to zobaczyć należy wysiąść z czarnego Wolvo i przesiąść się na pojazd dwunożny , trzeba jedynie nieco chęci do spacerów .
Rynek ok.ale reszta to bajzel jak u biednego chlopa na budowie.Czarna dziura w morzu ludzkich potrzeb.
A gdzie są dorodne 4 lipy rosnące naprzeciw okien ,, SZEFA ,, a , które zostały wycięte bo zasłaniały widoki ... z okien prezydium..?? bo taki ktoś z wadzy miał kaprys .. !!!
Mamy nawet "najpiękniejszego'Prezydenta i Rade Miasta!
Rynek został zdewastowany, zdemolowany i sprofanowany w cztery doopy, na czele z eksterminacją zieleni, a Wy tu odwalacie szopki z jakąś jedną choinką, która za parę tygodni zostanie wywalona na śmietnik, jak kawałek gówna. Jak już to trzeba posadzić takie gdzieś na stałe np. Plac Konstytucji czy Orląt Przemyskich itp.EXPERT: W MIASTACH POTRZEBNE SĄ DUŻE DRZEWA A NIE ICH SADZONKI - NAUKAWPOLSCE.PAP.PL
DRZEWA POMOCNE W WALCE ZE SMOGIEM - SILESION.PL