Reklama

Przemyska Masa Krytyczna już jutro! Rowerowa impreza bez limitu wieku

Sobota w doborowym towarzystwie? Na świeżym powietrzu? Aktywnie? To wszystko gwarantuje rowerowa Przemyska Masa Krytyczna. Start: 22 kwietnia, o godzinie 16 z przemyskiego Rynku. Nasza redakcja sprawuje patronat medialny nad imprezą.

START
punkt 16, Rynek Starego Miasta przejazd ulicą Kościuszki w stronę Mostu Orląt, ul. Krasińskiego, prawoskręt w ulicę Klasztorną, 22 Stycznia,  Wybrzeże Jana Pawła II, kładka, Wybrzeże Piłsudskiego, Jagiellońska, Plac na Bramie – wyjazd w ulicę Kazimierza Wielkiego (uwaga na krawężnik).

META
Rynek Starego Miasta 


– Zapraszamy Was wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic, przybywajcie całymi rodzinami, pokażmy, że: My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem – zachęcają organizatorzy. 
Impreza ma być cykliczna, miłośnicy jednośladów będą mieli okazję się spotykać w każdą czwartą sobotę miesiąca aż od września.

Czarne punkty na trasie: 1 – kładka pieszo-rowerowa, okolice hotelu Akademia. Organizatorzy proszą o ostrożność ze względu na wąskie gardło. Po przekroczeniu rzeki kierujemy się na parking przy hotelu Akademia. Policjanci pokierują ruchem. 

2 – Plac na Bramie, przejazd zostanie wyjątkowo otwarty, ale krawężnik zostaje, trzeba będzie się zatrzymać na skrzyżowaniu.


Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będą funkcjonariusze przemyskiej policji i straży miejskiej oraz służby medyczne od Paramedyk.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama