Komenda Miejska Policji w Przemyślu stanowczo dementuje pojawiające się w ostatnim czasie informacje dotyczące rzekomych protestów kierowców w Przemyślu i Medyce oraz blokowania przez nich przejazdu innym uczestnikom ruchu drogowego poprzez wchodzenie na przejścia dla pieszych.
– Informujemy, że 28 listopada br., kierowcy oczekujący w kolejce gromadzili się w okolicy dwóch przejść dla pieszych – w Przemyślu i w Medyce i kilkukrotnie w ciągu dnia przechodzili przez nie. Tego dnia nie odnotowaliśmy większej ilości zgłoszeń w związku z zaistniałą sytuacją. Policjanci będący na miejscu dbali o bezpieczeństwo i porządek w związku z czym nie doszło do żadnych incydentów. Jak się okazało niepokój u kierowców oczekujących na odprawę był spowodowany dezinformacją i sytuacją panującą na granicy oraz faktyczną liczbą odprawianych pojazdów –
uspokaja przemyska policja.
Dodaje, że funkcjonariusze na odcinkach ustawionej kolejki dbają o porządek i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. oraz na bieżąco podejmują działania, które mają na celu zapewnienie płynności ruchu oraz drożności dróg.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze