Reklama

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy, dzień 3. [ZDJĘCIA, WIDEO]

15 grudnia br. był trzecim i ostatnim dniem Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Atrakcji znowu nie zabrakło.

Mimo, że pogoda tym razem nie sprzyjała, było przenikliwe zimno, potęgowane przez wiatr, przemyski Rynek znowu się zapełnił mieszkańcami. A ci – więksi i mniejsi – mieli w czym wybierać. Oprócz dziesiątek kramów ze świąteczną (ale nie tylko) ofertą, były inne atrakcje. Animacje dla dzieci z „Kropką”, której towarzyszyły żywe maskotki. Były warsztaty rzeźbienia w lodzie dla dzieci i całych rodzin. Wicemistrzowie świata w rzeźbieniu w lodzie ekipa „Ice Team” z Poznania zaprezentowała swoje umiejętności, tworząc przepiękną lodową rzeźbę – renifera z saniami. Rzeźbę ważącą ponad 1,5 tony. Na finał jarmarku ulicami miasta przeszedł barwny korowód kolędniczy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/12/2024 18:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama