Trwa drugi dzień Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego. Po m.in. sobotnich czekoladowych szaleństwach przyszedł czas na inne atrakcje przygotowane przez organizatora, czyli Urząd Miejski w Przemyślu.
Oprócz cały czas „żyjących” dziesiątek kramów, chętni – zwłaszcza najmłodsi – mogą wziąć udział w strefie zabaw i konkursów. Są animacje, warsztaty plastyczne, wszyscy mogą przebić „piątkę” i zrobić sobie zdjęcie z żywymi maskotkami.
Była gra miejska zatytułowana „Wiosenne przebudzenie niedźwiadka”, a na finał przewidziana jest prezentacja polskich wielkanocnych obrzędów w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze