Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu informuje, że obecnie nie planuje odwoływania zabiegów planowych, mają być kontynuowane zgodnie z harmonogramem.
Szpital wydał oświadczenie w związku z pojawiającymi się wątpliwościami po tym, jak Ministerstwo Zdrowia i NFZ zaleciły wstrzymanie przyjęć planowych. Przemyska placówka podkreśla jednak, że nie był to nakaz – a zalecenie, które ma zapewnić miejsca dla wzrastającej liczby pacjentów z COVID-19.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo