Reklama

Przemyski szpital w konkursie „Mistrzowskie zmiany”

18/09/2019 16:42

Przemyski szpital znalazł się w gronie 25 finalistów w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Placówkę reprezentuje projekt dotyczący koordynowanej opieki kardiologicznej.

Głosować można codziennie do 23 września do godz. 23:59. Zwycięzcą zostanie ten, który uzyska najwięcej głosów internautów.

Szpital otrzymał ponad 13 mln zł dofinansowania z UE. Powstał nowy Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej, Pododdział Kardiologii Inwazyjnej, nowa pracownia Hemodynamiki i Angiologii z dwoma pracowniami ze specjalistycznymi urządzeniami RTG Ramię C oraz angiografem. Doposażono także istniejący Oddział Kardiologiczny oraz Poradnię Kardiologiczną w szpitalu. Zakupiono ponad 450 nowoczesnych urządzeń i sprzętów medycznych.

Reklama

 

 Link do głosowania


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-09-18 17:35:54

    Przyznaję,ze szpital zmienia sie na lepsze.To już widać.Nie jest to tak szybkie jakby sobie życzyli ale zmiany idą w dobrym kierunku. Oczywiście mankamentów nie brakuje ale ich likwidacja jest widoczna.Ale prawdziwym motorem napędowym są wyjątkowo pesymistyczne  z ponurymi wizjami konferencje prasowe zwoływane przez pana posła Rząsę.To jet jedyne oprócz składania wiązanek okolicznościowych pod pomniczkami działalność widoczna w naszym mieście.Wczoraj były wiązanki.Najwyższy czas na konferencję prasową.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kok - niezalogowany 2019-09-18 20:46:43

    Proszę o informację kto jest autorem tego projektu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-09-18 23:42:41

    Jak z pana Rząsy taki chojrak to niech coś zrobi aby w końcu przestali umartwiać i dobijać tych biednych, schorowanych ludzi, jeszcze bardziej i bardziej !!POSIŁKI W SZPITALACH - ZŁA JAKOŚĆ PROBLEMEM NIEROZWIĄZANYM - TVN.24.PLYOUTUBE.COM - NIE KOP SOBIE GROBU WIDELCEMNIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - WOLNA-POLSKA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama