Przemyski szpital znalazł się w gronie 25 finalistów w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Placówkę reprezentuje projekt dotyczący koordynowanej opieki kardiologicznej.
Głosować można codziennie do 23 września do godz. 23:59. Zwycięzcą zostanie ten, który uzyska najwięcej głosów internautów.
Szpital otrzymał ponad 13 mln zł dofinansowania z UE. Powstał nowy Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej, Pododdział Kardiologii Inwazyjnej, nowa pracownia Hemodynamiki i Angiologii z dwoma pracowniami ze specjalistycznymi urządzeniami RTG Ramię C oraz angiografem. Doposażono także istniejący Oddział Kardiologiczny oraz Poradnię Kardiologiczną w szpitalu. Zakupiono ponad 450 nowoczesnych urządzeń i sprzętów medycznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przyznaję,ze szpital zmienia sie na lepsze.To już widać.Nie jest to tak szybkie jakby sobie życzyli ale zmiany idą w dobrym kierunku. Oczywiście mankamentów nie brakuje ale ich likwidacja jest widoczna.Ale prawdziwym motorem napędowym są wyjątkowo pesymistyczne z ponurymi wizjami konferencje prasowe zwoływane przez pana posła Rząsę.To jet jedyne oprócz składania wiązanek okolicznościowych pod pomniczkami działalność widoczna w naszym mieście.Wczoraj były wiązanki.Najwyższy czas na konferencję prasową.
Proszę o informację kto jest autorem tego projektu.
Jak z pana Rząsy taki chojrak to niech coś zrobi aby w końcu przestali umartwiać i dobijać tych biednych, schorowanych ludzi, jeszcze bardziej i bardziej !!POSIŁKI W SZPITALACH - ZŁA JAKOŚĆ PROBLEMEM NIEROZWIĄZANYM - TVN.24.PLYOUTUBE.COM - NIE KOP SOBIE GROBU WIDELCEMNIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - WOLNA-POLSKA.PL
koszty obsługi przerosną wartość inwestycji, a z drugiej strony w Przemyskim Szpitalu nie potrafią odczytać wyników rezonansu(fakt mojego kolegi ,a pani doktor poleciła jednak prywatną opiekę)to może lepiej zacząć od specjalistów,
Jak wymienią całą kadrę nieznających się na leczeniu pseudo felczerów na kompetentnych i mądrych lekarzy to może wtedy uznam że tam się coś zmienia na lepsze a póki co to dno i dwa metry mułu.
szpitalne rezonanse opisują SPECJALIŚCI z Lublina
A Ty w jakiej dziedzinie jesteś kompetentny?
Jeszcze jedno jako chorzy mamy życzenie, niech kadra A szczególnie pielęgniarki zmieni nastawienie do ludzi na bardziej pozytywne, bardziej ludzkie do ludzi. NIKT Do Was nie przyszedł, bo mu się w domu nudzi. To dotyczy nie tylko szpitala w Przemyślu. Cała kadro szpitalna chcecie być w urzędach traktowani z szacunkiem, to wprowadźcie ten fajny nawyk w szpitalach. Komuna już się skończyła, jak nie ma zamiłowania do zawodu to dajcie szansę młodym. Kasa tak - praca niekoniecznie.
Dzięki temu nowemu oddzialowi moj Tata Marek żyje , dziękuje.
Przyznaję,ze szpital zmienia sie na lepsze.To już widać.Nie jest to tak szybkie jakby sobie życzyli ale zmiany idą w dobrym kierunku. Oczywiście mankamentów nie brakuje ale ich likwidacja jest widoczna.Ale prawdziwym motorem napędowym są wyjątkowo pesymistyczne z ponurymi wizjami konferencje prasowe zwoływane przez pana posła Rząsę.To jet jedyne oprócz składania wiązanek okolicznościowych pod pomniczkami działalność widoczna w naszym mieście.Wczoraj były wiązanki.Najwyższy czas na konferencję prasową.
Proszę o informację kto jest autorem tego projektu.
Jak z pana Rząsy taki chojrak to niech coś zrobi aby w końcu przestali umartwiać i dobijać tych biednych, schorowanych ludzi, jeszcze bardziej i bardziej !!POSIŁKI W SZPITALACH - ZŁA JAKOŚĆ PROBLEMEM NIEROZWIĄZANYM - TVN.24.PLYOUTUBE.COM - NIE KOP SOBIE GROBU WIDELCEMNIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - WOLNA-POLSKA.PL