Specjalne koszulki meczowe, promujące województwo podkarpackie, w tym również Przemyśl, prezentują podczas tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zawodnicy klubu Asseco Resovia. Wśród uwiecznionych na nich obiektów jest między innymi Zamek Kazimierzowski.
Rzeszowscy siatkarze promują Podkarpacie na imprezach sportowych w kraju i zagranicą. Na umowie podpisanej między klubem a zarządem województwa podkarpackiego ma zyskać wizerunek naszego regionu.
Siatkarze Asseco Resovii mają do dyspozycji 3 komplety koszulek w białym kolorze z napisem „Visit Podkarpackie”. Na każdej prezentowany jest inny, charakterystyczny dla naszego regionu zabytek. Miasto Przemyśl jest promowane poprzez Zamek Kazimierzowski, z kolei Łańcut poprzez Zamek Lubomirskich, a Sanok – Muzeum Budownictwa Ludowego. Stolicę Podkarpacia promują natomiast koszulki w kolorze czerwonym, przedstawiające rzeszowski Rynek.
Zawodnicy będą przekonywać śledzących ich popisy na parkiecie widzów, że warto przyjechać na Podkarpacie nie tylko na mecz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze