Reklama

Przemyskie podziemia dostępne dla zwiedzających

Ci, którzy 21 lutego, w Dzień Przewodnika Turystycznego, nie skorzystali z okazji bezpłatnego zwiedzenia przemyskich podziemi mieszczańskich (ciąg piwnic i 100-metrowy kolektor), usytuowanych pod Rynkiem i budynkiem urzędu miasta, będą to mogli uczynić już niebawem.

Ci, którzy 21 lutego, w Dzień Przewodnika Turystycznego, nie skorzystali z okazji bezpłatnego zwiedzenia przemyskich podziemi mieszczańskich (ciąg piwnic i 100-metrowy kolektor), usytuowanych pod Rynkiem i budynkiem urzędu miasta, będą to mogli uczynić już niebawem. Urząd miasta poinformował, że będą one udostępnione do zwiedzania od 1 kwietnia. Do podziemi zejść będzie można będzie we wtorki i  środy, między godziną 10 a 16 oraz od czwartku do niedzieli w godzinach od 10 do 17. Takie godziny zwiedzania będą obowiązywać przez cały sezon turystyczny, czyli do 31 października. Natomiast po sezonie, od listopada do marca, będą dostępne dla zwiedzających od wtorku do niedzieli, w godzinach od 10 do 15. Za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 4 zł, a za ulgowy 2 złote. Zwiedzających będą oprowadzać przewodnicy z przemyskiego PTTK.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości