Rafał Kijanka oficjalnie został 23 stycznia dyrektorem Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Do tej pory był on pełniącym obowiązki dyrektora tej placówki.
R. Kijanka został wybrany w wyniku przeprowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego konkursu. Uchwałę powołującą na to stanowisko, wręczył mu członek zarządu województwa Stanisław Kruczek.
Nowy-stary dyrektor jest absolwentem [paywall]Zespołu Szkół Medycznych w Przemyślu oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w zakresie medycyny ratunkowej. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Karierę zawodową zaczynał w 2002 r. w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej na stanowisku młodszy strażnik graniczny – sanitariusz. W 2004 r. został ratownikiem medycznym w szpitalu wojskowym, a później w szpitalu wojewódzkim. Od marca 2018 r. pełni obowiązki dyrektora w nowo utworzonej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, która swoim obszarem działania – oprócz miasta – obejmuje także powiaty: przemyski, jarosławski, lubaczowski i przeworski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I nic się nie zmieni - dla pacjentów.
Jest w porządku.Aż dziw,ze z nominacji PiS.Ale do naszego miasta zbliża sie apokalipsa.Lucy została uwolniona i wraca dokończyć dzieła zniszczenia w naszym mieście.
Partia "rzuci znowu" towarzyszkę na odcinek służby zdrowia.
Lukrowana wiara towarzyszy partyjnych wspólnie z klerem nie zna granic, a wszystko po to aby być przy korycie. amen.
The content of your article page play counter terror y8 game, I find the content quite interesting and useful to me, thank you for sharing
Gratulacje, teraz czas na podwyżki
I nic się nie zmieni - dla pacjentów.
NIE ZMIENI