Reklama

Przemyskie pogotowie ratunkowe w nowej siedzibie

1 października br. w budynkach mieszczących się przy ulicy Słowackiego 85 – tam, gdzie kiedyś funkcjonował szpital miejski – rozpoczęła działalność Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Przemyślu.

Zespoły ratunkowe zostały przeniesione z ul. Focha na teren byłej izby przyjęć byłego szpitala najpierw wojskowego, a potem miejskiego[paywall]. Uroczyste otwarcie odbędzie się 12 października br., ale nową siedzibę pogotowia ratunkowego zwiedził już prezydent Przemyśla Robert Choma, którego oprowadzał po obiekcie dyrektor WSPR SP ZOZ Rafał Kijanka. Wizyta na Słowackiego była również okazją do obejrzenia efektów prac przy rozpoczynającym niebawem swoją działalność pierwszym zakładzie opiekuńczo-leczniczym prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej, zlokalizowanym w budynku byłego oddziału psychosomatycznego.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2018-10-05 23:57:13

    A bedzie mozna jak kiedys z jakims urazem udac sie na pogotowie ? Czy jedynie miejsce stacjonowania karetek sie zmienilo ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    uytr - niezalogowany 2018-10-06 09:52:12

    Garaż dla karetek się tylko zmienił . Z urazem to na SOR .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama