Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu przy współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu po raz kolejny zaprasza na Przemyskie Targi Pracy. Wydarzenie odbędzie się 16 października, w godzinach 10 – 13, w siedzibie PCEN w Przemyślu przy ul. Kraszewskiego 7a. Podobnie jak w latach ubiegłych targi mają na celu stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami z regionu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy." targi mają na celu stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami z regionu.' CO TO ZA NOWOMOWA? NIE MOŻNA NAPISAĆ WPROST , ILE JEST OFERT PRACY / BEZ UMÓW - ZLECEŃ , BO TO KLASYKA ŚMIECIARSTWA , A ILU CHĘTNYCH DO JEJ PODJĘCIA?
To są targi danymi osobowymi a nie pracy. Od czego jest urząd pracy? Jeśli sa miejsca pracy to tam po winne się znaleźć oferty, tam mają kartoteki bezrobotnych. Ofert pracy nie ma a jeśli są to za marne pieniądze.
Niesamowite "targi" pracy od kilkunastu lat są w Straży Granicznej w ramach programu "Rodzina na swoim"
" targi mają na celu stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami z regionu.' CO TO ZA NOWOMOWA? NIE MOŻNA NAPISAĆ WPROST , ILE JEST OFERT PRACY / BEZ UMÓW - ZLECEŃ , BO TO KLASYKA ŚMIECIARSTWA , A ILU CHĘTNYCH DO JEJ PODJĘCIA?
To są targi danymi osobowymi a nie pracy. Od czego jest urząd pracy? Jeśli sa miejsca pracy to tam po winne się znaleźć oferty, tam mają kartoteki bezrobotnych. Ofert pracy nie ma a jeśli są to za marne pieniądze.
Niesamowite "targi" pracy od kilkunastu lat są w Straży Granicznej w ramach programu "Rodzina na swoim"