Już po raz szesnasty w Przemyślu zagości Międzynarodowy Przemyski Festiwal „Salezjańskie Lato”.
Wydarzenie jest jedną z najważniejszych imprez muzycznych o charakterze międzynarodowym, która organizowana jest corocznie od 2001 roku w naszym mieście. Nawiązuje do tradycji Salezjańskiej Szkoły Organistowskiej i jest kontynuacją wielowiekowej działalności muzycznej kultywowanej w Przemyślu.
Koncert inauguracyjny odbędzie się w poniedziałek, 1 sierpnia, o 19.30 w kościele księży Salezjanów. W kolejnych dniach muzyków gościć będą: 2 sierpnia – oo Franciszkanie, 6 i 8 sierpnia – Salezjanie, 9 i 11 sierpnia – Zamek Kazimierzowski, 10 sierpnia – Przemyska Biblioteka Publiczna. Zwieńczeniem festiwalu będzie 12 sierpnia koncert symfoniczny w kościele oo. Karmelitów. Wszystkie występy rozpoczynają się o godz. 19.30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze