Reklama

Przemyśl dla melomanów – rusza „Salezjańskie Lato”

30/07/2016 14:09

Już po raz szesnasty w Przemyślu zagości Międzynarodowy Przemyski Festiwal „Salezjańskie Lato”.

Wydarzenie jest jedną z najważniejszych imprez muzycznych o charakterze międzynarodowym, która organizowana jest corocznie od 2001 roku w naszym mieście. Nawiązuje do tradycji Salezjańskiej Szkoły Organistowskiej i jest kontynuacją wielowiekowej działalności muzycznej kultywowanej w Przemyślu.

Koncert inauguracyjny odbędzie się w poniedziałek, 1 sierpnia, o 19.30 w kościele księży Salezjanów. W kolejnych dniach muzyków gościć będą: 2 sierpnia – oo Franciszkanie, 6 i 8 sierpnia – Salezjanie, 9 i 11 sierpnia – Zamek Kazimierzowski, 10 sierpnia – Przemyska Biblioteka Publiczna. Zwieńczeniem festiwalu będzie 12 sierpnia koncert symfoniczny w kościele oo. Karmelitów. Wszystkie występy rozpoczynają się o godz. 19.30.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama