Reklama

Przemyśl na żywo na antenach ogólnopolskich

04/08/2018 15:30

Dwie ogólnopolskie stacje Polskiego Radia odwiedziły niedawno Przemyśl. Z naszego miasta nadawane były audycje na żywo.

Ekipa Programu 2 realizowała 28 lipca kolejny odcinek wakacyjnego cyklu Dwójka na miejscu – znaki niepodległości. Akcja nawiązuje do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wcześniej gościła w: Warszawie, Sopocie, Gdyni, Krakowie i Kaliszu. W Przemyślu mieszkańcy mogli wziąć udział w konkursach, warsztatach, koncertach oraz Narodowym Czytaniu z udziałem Tomasza Wiśniewskiego. Program prowadzili Beata Kwiatkowska i Paweł Siwek.

Natomiast następnego dnia Polskie Radio 24 nadawało z Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej audycję Słowem Niepodległa. Prowadzący Mateusz Maranowski spotkał się z przemyskimi historykami, aby przybliżyć słuchaczom m.in. historię Orląt Przemyskich.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kierowca - niezalogowany 2018-08-04 18:58:34

    Do Policji!!!!Prawo mówi wyraznie kto ma pozwolemie prawne na zatrzymanie pojazdu znajdujacego sie w ruchu.Wiez dlaczego te poj.....ne szweji koło bramy fortrcznej na Ul Sanockiej wyciagaja tzw "lizaki " i tamuja przejazd .Moze Urzad Skarbowy by sie tym zajał????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama